Kompleksowa Organizacja Imprez

Organizacja imprez okolocznościowych

Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych, firmowych, urodzinowych, dożynkowych, festynów rodzinnych i zabaw dla dzieci. Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną - muzyka dla każdego. Posiadamy zamki dmuchane, zjeżdżalnie, wykfalifikowany personel animatorów: klaun, który zabawia dzieci (prowadzi zabawy, gry, konkursy), bańki mydlane z sznurka oraz maszyn. Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną - wyżywienie z napojami; między innymi grochówka, karkówka, kiełbasa z grilla, bigos itp. Dla najmłodszych przysmaki w postaci waty cukrowej, popcornu, chipsy. Ceny promocyjne do indywidualnej negocjacji.


Wynajem zjeżdżalni dmuchanych

Dmuchańce to obecnie już obowiązkowy element każdej imprezy plenerowej. Stanowi największą atrakcję dziecięcych imprez, bez której dzieci i ich rodzice nie wyobrażają sobie już udanej zabawy na festynie, pikniku, czy Dniu Dziecka. Zjeżdżalnia dmuchana idealnie nadaje się na wszelkie okazje, takie jak urodziny dziecka, spotkanie klasowe, uroczystości, czy po prostu jako atrakcja weekendowa do ogrodu. Korzystające z niego maluchy mogą dosłownie bez końca wspinać się kilka metrów, a potem w parę sekund zjeżdżać na dół w zawrotnym tempie.

Zjeżdżalnia dmuchana to najlepszy i najprostszy sposób by dzieciaki były roześmiane i zadowolone.

Udostępniane zjeżdżalnie są całkowicie bezpieczne. Jeśli chcecie by planowana impreza była wielkim sukcesem, a jej uczestnicy aż piszczeli z radości, to zjeżdżalnia dmuchana jest na to najlepszym sposobem.